butas sventojojeDažnai yra svarstoma, koks tinkamiausias būdas, kai pasiseka verslas ar kitais atvejais, laikyti didesnius pinigus. Galbūt padėti į banką, galbūt nusipirkti akcijų, o gal įsigyti vertingo nekilnojamojo turto. Butas Šventojoje yra ta investicija, kuri neatneš nuostolio. Jo nuolatinę vertę garantuoja tai, kad jis yra kurortiniame Šventosios miestelyje visai arti jūros. Butai yra naujos statybos, todėl pirkti ilgaamžį nekilnojamąjį turtą apsimoka.

Pasirinkti butą projekto „Apartamentai kopose“ komplekse yra logiškas sprendimas. Statomas keturių namų kompleksas, todėl yra galimybė gauti butą norimame aukšte. Pirmojo aukšto butai turi atskirą įėjimą ir erdves terasas, kitų aukštų butai yra su balkonais. Kompleksas turės aikštelę mašinoms ir automatinius įvažiavimo vartus.

Jei mėgstate atostogauti prie jūros, butas šventojoje yra tai, ko jums reikia, nes iki jūros kranto vos penkiasdešimt metrų. Įsivaizduokite, kai atsikėlę rytą galėsite pabėgioti pajūriu. Galvodami apie tai turėsite motyvaciją išlipti iš lovos ir dieną pradėti aktyviai. Gamtos apsuptyje džiaugsitės pušų aromatu, kuris teigiamai veikia kvėpavimo takus. Tiems, kas užsiima dviračių sportu, bus patogu važinėtis netoli esančiu Opušio dviračių taku. Apartamentai statomi toliau nuo centro, tad jūsų netrukdys intensyvūs mašinų eismo garsai. Galėsite kas kartą atvykę pailsėti, praleisti romantišką savaitgalį su antrąja puse arba susikaupti ties turimais darbais, po to papramogauti prie jūros ir grįžti prie įprasto gyvenimo tempo. Ateityje Šventoji turės savo uostą, todėl kurortiniame miestelyje bus galimybė palikti buriavimo įrangą ar kitas vandens pramogai skirtas priemones.

Butas Šventojoje bus jaukus ir šviesus, su baigta vidaus apdaila bei apstatytas baldais. Jo interjeru jau pasirūpino tos srities specialistas dizaineris Darius Budrys. Aplinka apartamentų kieme taip pat sutvarkyta, nes želdinimo darbai bus atlikti dar iki jums įsigyjant butą. Pasirinkto buto dydis gali būti nuo 37 iki 66 kvadratinių metrų. Komplekse įrengtas autonominis dujinis šildymas, todėl butą išlaikyti nebus sunku. Butas Šventojoje – ekonomiškas sprendimas, nes, kai norėsite paatostogauti, nereikės gaišti laiko nakvynės paieškoms ar mokėti nuomos, nes turėsite nuosavas nusipirktas patalpas.

Butas Šventojoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *