angarasAngarams vienas svarbiausių elementų yra stogo danga. „Borga“ siūlo tiek įprastus angarus mechanikų garažams, tiek plotus itin reikliam verslui. Borga pastatų sistemą. Pagrindiniai elementai, kurie sudaro unikalią Borga sistemą yra medžiagos, atitinkančios saugumo, techninių galimybių ir pasirinkimo lankstumo reikalavimus. Borga plieninės sienų dangos naudojamos tiek naujai statomų, tiek restauruojamų pastatų fasadams bei vidinėms sienoms apskardinti. Dažniausiai – pramoninės ir žemės ūkio paskirties pastatams, angarams. Stogo plokštės padengtos cinko sluoksniu, gruntu ir viršutiniu poliesterio dažų sluoksniu, galimi kelių standartinių spalvų profiliai.

 

Pirminė BORGA konstrukcija gaminama iš aukščiausios rūšies plieno. Konstrukcijos tiekiamos su montavimo apkabomis antrinei konstrukcijai (ryšiams ir cinkuotiems ilginiams) sujungti bei atitinkamomis angomis, skirtomis kryžminiams ryšiams įtvirtinti. Tokios konstrukcijos statinio laikantieji plieniniai rėmai suvirinami iš plieninių lakštų, apdirbami smėliasraute, vėliau gruntuojami antikoroziniu gruntu bei dažomi alkidiniais dažais (viena iš standartinių ”Borga“ siūlomų spalvų). Mažiausias dažų sluoksnis gali būti 100 μm.

Borga BPE 18 – tai trapecinio profilio plieninė danga pritaikyta tvirtinti prie pastatų fasadų. Borga Super 40 – tai banguota plieninė stogo danga, kurios patvarumas ir naudojimo galimybės yra žymiai didesnės negu daugumos panašių dangų. Ji tinka ten, kur reikalinga danga, atlaikanti dideles apkrovas. Danga Super 40 plačiai naudojama dengiant pramonės pastatų stogus, tačiau gali būti naudojama ir fasadų apdailai. Borga Ekonomi – tai populiariausia trapecinio profilio plieninė danga, dažniausiai naudojama ten, kur  apkrova nėra lemiamas faktorius. Ji nereikalauja sudėtingos laikančios konstrukcijos ir puikiai tinka objektams, kurių karkasas yra medinis. Dangos TR 45 lapai gaminami su grioveliu, skirtu vandens nubėgimui. Tai užtikrina stogo sandarumą. Dėl savo tradicinės formos TR 45 tinka daugeliui pastatų: ir dideliems pramoniniams objektams, ir nedideliems žemės ūkio statiniams.

Šviesai patekti į sandėlius bei hales mes siūlome naudoti sienų ir stogų skaidrias plokštes. Skaidrios plokštės yra tokio pat pločio ir profilio kaip ir Borga plieniniai profiliai, tai leidžia dangą montuoti lengvai ir greitai, be to garantuoja aukštą tvirtumo lygį. Pats ekonomiškiausias būdas apšviesti hales, sandėlius ar kitus pastatus natūralia šviesa, tai skaidrių plokščių naudojimas.

Neapšiltintų plieno pastatų stogo profiliuose papildomai galima įrengti „Borga DropStop“ – drėgmę sugeriantį sluoksnį, apsaugantį nuo kondensato lašėjimo. „Borga DropStop“ pritvirtinamas prie plokščių apačios prieš pristatymą.

„Borga“ stogo dangos angarams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *