batų dėžėsMamytės, kurios augina ne vieną vaiką, puikia supranta, kokia užimta diena gali būti. Rodos, namų ruošos darbai seka vienas kitą ir jų sąrašas mintyse ne trumpėja, o ilgėja. O dar žiūrėk grįžta vaikai iš mokyklos, vyras iš darbo ir koridorius jau pilnas išmėtytų batų. Kartais atrodo, kad tie batai vaikšto ir be žmogaus pagalbos ir mistiniu būdu patenka net į svetainę. Pažįstama situacija? Na tada pats laikas sušaukti šeimos susirinkimą ir pasakyti, kad atėjo laikas batų dėžės paieškoms. Jei jums įgriso besimėtantys batai ir nuo jų pribyrančios žemės, darykite tvarką! Nors jūs ir moteris, galite būti ne blogesnė šeimos „galva“ nei jūsų sutuoktinis. Pakalbėkite su šeimos nariais ir paaikškinkite, kad nuo šiol reikės batus dėti į batų dėžę, o tie, kurie neklausys, gaus tą dieną siurbti ir plauti grindis. Patikėkite, paklusnumas kaip mat atsiras. Tada ir suprasite, kad batų dėžės jums reikėjo jau seniai seniai…

Modernios batų dėžės kitokios nei buvo gaminamos kelias dešimtis metų atgal. Darbas jos neužima daug vietos ir jūsų koridorius vis tiek turės pakankamai erdvės. Dabartinės batų dėžės gali atrodyti kaip siaura spinta, kuri bus aukšta ir todėl savyje talpins tikrai daug batų porų. Jums nebereikės su vaikais dainuoti dainelės: „mano batai buvo du, vienas dingo, nerandu…“. Turėdami batų dėžę, suprasite labai greitai, kad batų dėžės leidžia reikalingus batus susirasti greitai. Todėl pamiršite tuos vakarus, kai turėdavote minimalų laiką pasiruošti išėjimui į svečius ir negalėdavote rasti savo vaiko batukų ar savo mėgstamų batelių, kurie puikiai tinka prie jūsų naujos suknelės. Naujos batų dėžės pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę, tuo galite nei kiek neabejoti. Esame tikri ir tuo, kad jei jūsų dabartinė batų dėžės sena, joje batai sumesti bet kaip. Iš tokios batų dėžės vos ją atidarius išvirsta krūva batų, kurioje sunku rasti vienos poros du vienodus batus, o  skirtingų batų batraiščiai susirezga į mazgus… Tokios situacijos greitai pagimdo susierzinimą ir tai suprantama. Bet metas tai pakeisti. Naujos batų dėžės tokio problemų neturi. Kiekviena batų pora tvarkingai gulės savo vietoje, savo lentynėlėje. Tada batai negulės vienas ant kito, nebraižys, neteplios, vadinasi, batai tarnaus ilgiau ir ilgiau išlaikys savo estetinę išvaizdą. Pliusas po pliuso ir nesimato jokių priežasčių, dėl kurių nereikėtų ieškoti batų dėžės. Mes esame tikri, kad be batų dėžės išsiversti gali nebent tas asmuo, kuris gyvena vienas, bet tikrai ne tas, kuris, turi šeimą. Batų dėžės taip pat prisideda ir prie interjero formavimo. Taip yra todėl, kad batų dėžės irgi yra baldas. Paprastai batų dėžės gaminamos iš medienos, kaip žinote, jos yra galybė rūšių, todėl tikrai galima priderinti, kad tiktų prie buto sienų ar kitų baldų. Medis namams visuomet suteikė daugiau natūralumo, todėl medinės batų dėžės jūsų namuose taip pat įsilies lengvai ir prisitaikys. Tada bus patenkintos ne tik jau minėtos mamytės, bet ir visa šeima, nes namai bus gražūs.

Batų dėžės yra gaminamos pagal užsakymus, todėl galite pasirūpinti ir tuo, kad ten būtų skirta vietos skėčiams. Juk juos dažniausiai taip pat laikome kur nors koridoriuje, kad prieš išeinant iš namų būtų patogu jį pasiimti. Elementaru ir tai, kad batų dėžės talpina ne tik batus, bet ir šlepetes, kurias apsiauna šeimos nariai arba svečiai.

Batų dėžės sutaupys vietą koridoriuje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *