automobilių supirkimasAutomobilių supirkimu užsiimančios įmonės gali sumažinti rūpesčius tiems, kurie jau dėlioja savosios transporto priemonės pardavimo plano etapus. Ir tam visiškai nereikės dėlioti skelbimų spaudoje ar internete, atsakinėti į dešimtis interesantų skambučių, nervintis dėl pačių keisčiausių jų užduodamų klausimų.

Automobilių supirkimo įmonėse perkamos įvairių markių, metų ir modelių transporto priemonės: automobiliai, motociklai, motoroleriai, mikroautobusai, visureigiai, priekabos, vandens motociklai ir kt.

Superkami įvairios būklės automobiliai:

  • visiškai tvarkingi, važiuojantys automobiliai;
  • visiškai ar dėl gedimų nevažiuojantys automobiliai;
  • daužti, su defektais, po avarijos, surūdiję;
  • automobiliai, kurie neturi draudimo arba be techninės apžiūros dokumentų;
  • parvaryti iš kitų šalių: amerikietiški, angliški, rusiški;
  • su dyzeliniu, benzininiu ar dujiniu – benzininiu varikliu.

Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Jei nusprendėte, jog tam tikra transporto priemonė nebenusipelnė vietos jūsų gyvenime, verta ją parduoti automobilių supirkimo įmonei. Dažniausiai tokios įmonės turi savo internetinę svetainę, kurioje galima užpildyti tam tikrą anketą, kurioje atsispindės svarbiausi transporto priemonės techniniai duomenys. Iš jos greičiausiai įmanoma numatyti preliminarią kainą (žinoma, tiksliausia ji būna, kai viskas apžiūrima realiai). Geriausia užpildyti anketą tokioje svetainėje, kuri siūlo galimybę, jog anketą matys ne viena, o kelios automobilių supirkimu užsiimančios įmonės. Tuomet su šeimininku telefonu susisieks supirkėjai ir bus aptartos svarbios detalės: kaina, apžiūros ir transporto priemonės pasiėmimo laikas. Automobilių supirkimo kaina priklauso nuo jo amžiaus, markės ir modelio variklio bei bendros būklės. Jei nėra galimybės tai atlikti internetu, reikėtų tiesiog telefonu skambinti ir tartis apie automobilio pardavimą. Šį darbą išmanantys darbuotojai jums patogiu metu apžiūrės ir įvertins parduodamą transporto priemonę, pasiūlys rinkos vertę atitinkančią kainą. Naudotis jų paslaugomis verta dėl rūpesčių nebuvimo: vietoje bus sutvarkyti reikalingi dokumentai, iš karto sumokėti pinigai, o transporto priemonė, netgi jei ji ir pati nevažiuojanti, bus išvežta. Automobilių supirkimas įmanomas ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir visuose Lietuvos savivaldybių kampeliuose.

Automobilio supirkimui reikalingi: auto transporto dokumentai bei parduodančiojo tapatybę patvirtinantis dokumentas ar automobilio įgaliojimas. Įformindami transporto priemonės pirkimo – pardavimo sandorį, galite pasinaudoti „Regitros“ pateikiama transporto priemonės pirkimo – pardavimo sutarties forma. Jei automobilis utilizuojamas, užpildomi visi tai procedūrai reikalingi dokumentai.

Automobilių supirkimas pašalins gausybę rūpesčių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *