Įtempiamų lubų montavimas

Šiais laikais įtempiamų lubų montavimas yra atliekamas pagal tokią technologiją, kai yra naudojamos įvairios tvirtinimo sistemos. Tarp jų   yra kelios labai   populiarios, kai kurios sistemos yra   prancūziškos. Yra naudojamos specialios itempiamos lubos2detalės, kurios yra pagamintos naudojant tvirtą PVC pluoštą. Harpūnas tvirtai   suvirinamas prie paviršiaus pagal visą perimetrą. Pritvirtintas prie sienos pluoštas gali būti aliuminis arba plastikinis. Jis turi specialų įsikišimą, kuris padeda sutvirtinti   harpūną. Toks įtempiamų lubų montavimas yra pats patikimiausias   ir   kokybiškiausias būdas kaip galima pritvirtinti lubas. Jis reikalauja maksimaliai tiksliai   atlikti išmatavimus, jie turi būti atliekami kruopščiai ir  profesionaliai būtent šis metodas suteikia galimybę   dalinai išrinkti lubas ir taip pat operatyviai pakeisti pažeistą vietą. Žinoma, pradžioje yra atliekamas lubų paviršiaus paruošimas kur bus pakeičiamos lubos, kur   bus atliekami visi darbai. Visų pirma, jums reikės išlaisvinti savo kambarį nuo buitinės technikos, baldų, kiliminės dangos. Be to, kol bus pradėta montuoti   lubas yra   būtina visiškai suremontuoti   lubas, patalpos plano pakeitimą arba grindų pakeitimą. Įtempiamų lubų   montavimas yra   skirstomas į kelis etapus, kai jie bus atliekami iš eilės bus   gaunamas kokybiškas rezultatas. Pirmasis tokių darbų etapas tai yra pačių lubų aukščio nustatymas. Tam, kad būtu tinkami išspręsta   ši problema gali   būti     naudojami specialūs įrankiai. Jūs turėsite pažymėti tą vietą nuo kurios   turės būti montuojamos jūsų lubos.

Antrasis įtempiamų lubų   montavimo etapas tai yra būtina pažymėti tas vietas, kuriose bus montuojami tam tikri elementai. Protingas šviesos prietaisų   išdėstymas ir tinkamai išdėstyta ventiliacija gali būti atliekama tik atsižvelgiant į technines patalpos ypatybes, bei patalpos šviesos zonavimą, taip pat turi būti užtikrinamas   tinkamas elektros pasiekiamumas. Kitas , tai yra trečiasis darbų etapas, tai yra bagetų   ir tvirtinimo elementų montavimas. PVC tai yra tarsi tam tikras karkasas, kuris yra pritvirtintas prie sienos arba prie bazinių lubų, šis procesas yra atliekamas naudojant plastikinius varžtus. Ypatingą dėmesį, kai yra atliekamas   įtempiamų lubų montavimas yra   būtina   ypatingą dėmesį ne kam kitam, o profilio   tvirtumui, bei padaryti taip, kad neliktu jokių tarpų. Elektros laidų   tinklas ir elektros jungtys turi būti atliekamos maksimaliai kokybiškai, patikimai ir kruopščiai, juk kai bus sumontuotos įtempiamos lubos jūsų elektros laidai bus tiesiog nematomi. Ketvirtas montavimo darbų etapas tai yra tas nuo kurio priklauso ar sėkmingai bus sumontuotos jūsų lubos. Yra   būtina, kad įtempiamų   lubų montavimas   būtų atliekamas tolygiai.   Lubos neturi būti labai įtemptos ir taip pat jos neturi   labai kabėti.

                      Priešpaskutinis lubų montavimo etapas tai yra dekoratyvinio paviršiaus tvirtinimas, tai yra labai svarbus   harmoningo lubų   dizaino sukūrimo etapas. Šiai dienai specialistai išskiria kelias sienų   rėminimo rūšis, tai yra plastikiniai įdėklai ir   taip pat yra naudojamos poliuretano juostelės. Šie elementai yra tvirtinami prie sienos. Plastikiniai įdėklai yra tvirtinami tiesiogiai prie profilio. Be to, kai kurie įtempiamų lubų modeliai visiškai nereikalauja, kad būtų naudojamos tokios juostos. Paskutinis etapas pagal kurį yra atliekamas   įtempiamų lubų montavimas tai yra apšvietimo montavimas, kai yra kuriamos ir apdorojamos angos kur bus tvirtinamos lempos. Bet kurio įstatomo elemento tvirtinimas reikalauja lubų įpjovimo. Labai svarbu, kad visi elementai būtų tinkamai pritvirtinti. Bet kokiu atveju įtempiamų lubų montavimas yra naudingas pasirinkimas, kadangi tai yra   stilingas   ir originalus pasirinkimas, kuris   jūsų namams suteiks daug žavesio.

 

Atsakingai atliekamas įtempiamų lubų montavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *