šiltnamiaiŠiltnamiai perkami sezoniškai, nes ir dirbama juose daugiausiai šiltojo sezonu metu. Šiltnamiai neužima baisiai daug vietos, todėl juos gali pasistatyti bet kas, kas turi kiek erdvesnį kiemą savo sodo teritorijoje ar vasarnamio kieme. Šiltnamiai tinkami auginti gėlėms, vaisiams, daržovėms. Dirva šiltnamyje nuo saulės įšyla daugiau, todėl ir derlius būna gausesnis. Šiltnamiai dirvožemio gali turėti per visą savo plotą išskyrus takelį per vidurį, bet galimas ir kitoks dizainas. Kai kurie daržovių augintojai šiltnamiuose įrengia ir tris – keturias lysves, kurios atskirtos takeliais, o lysvės yra iškilios, apkaltos iš šonų lentomis. Tokie šiltnamiai pasižymi kiek didesnę tvarka ir lengviau prieiti prie derliaus ir visų pusių, kad būtų galima išrauti piktžoles. Kaip žinote, pikžolės taip lengvai nedingsta ir ravėjimas reikalingas gana dažnai, ypač jei šiltnamiai didesnio ploto ar jų perkamas daugiau nei vienas.

Kartais šiltnamiai perkami tik po vieną vienai šeimai, nes norima patenkinti tik tos šeimos poreikius. Vieno šiltnamio tikrai pakankai užsiauginti ekologiškiems pomidorams ir salotoms ar kitokiems produktams. Viskas priklauso nuo to, koks yra šeimos maisto racionas, ką jie mėgsta valgyti, ta ir augina. Tam ir yra šiltnamiai. Mes nei kiek neabejojame, kad mamos vasaros savaitgaliais mielu noru eina pasikapstyti šiltnamyje, nes galvoja apie tai, kad galės savo mylimiems vaikams duoti natūraliai užaugintą maistą su vitaminais. Vaikai galės pailsėti nuo cheminių medžiagų, kurių gausu parduotuvėse parduodamose prekėse. Nebūtina išmanyti sveikos mitybos piramidės ar dietų, kad suprastum, jog nuosavi šiltnamiai išaugina daug sveikesnį ir skanesnį pomidorą už tą, kurį galima susipirkti.

Smagu, kai šiltnamiai turi tokius savininkus, kurie draugiškai dalinasi patirtimi viesas su kitu. Apsikeičia kontaktais tų vietų, kur galima gauti gerų sėklų ar daigelių, priklausomai nuo to, kas turi būti auginama. Pasitaria, kad ką geriau sėti, kas kiek laiko laisto vieną ar kitą produktą. Tai galima laikyti humanišku elgesiu ir tikra gražia kaimynyste, draugiškai kaimyniškais santykiais. Mes netikime, kad visi lietuviai gyventų džiaugdamiesi, kai kaimyno namas dega. Tas stereotipas galioja tikrai ne visiems.

Šiltnamiai internete pardavinėjami lygiai kaip ir kitos prekės. Galima užsisakyti per svetainę arba skambučiu. Prekės pristatomos nurodytu adresu. Šiltnamiai iškraunami ir sumontuojami. Jie yra patvarūs ir nebijo lietaus ar vėjo. Šiltnamiai pritaikyti Lietuvos klimatui, nes yra gaminami Lietuvoje. Net ir šiltnamių pavadinimai lietuviški, pvz., „gaspadorius“, nors teisingiau būtų sakyti „ponas“. Kalbant apie pavadinimus, tai šiltnamiai kai kuriose Lietuvos vietose vadinami šiltadaržiais. Taip yra dėl to, kad, kaip jau minėjome, juose žemė įšyla labiau, taigi šiltas daržas (šiltnamis) skamba visai logiškai. Iš esmės, svarbu ne tai, kaip šiltnamiai vadinami, o tai, ar jie patenkina mūsų lūkesčius. Nors šilnamiai ir sezoniška prekė, bet mes norime, kad mūsų klientai, nusipirkę šiltnamį, galėtų juo džiaugtis ne vieną sezoną iš eilės. Esame įsitikinę, kad mūsų gaminami šiltnamiai yra ilgaamžiai, todėl drąsiai teikiame garantiją jiems. Jau ne vienas „Gaspadoriaus“ šiltnamis džiugina jo savininkus ir mums tikrai malonu girdėti apie savo prekes teigiamus atsiliepimus. Tai nėra vien tuščias pasididžiavimas, tai džiaugsmas, kad galime žmonėms duoti tai, ko jiems reikia. Šiltnamiai mūsų šalyje perkami dažnai todėl, kad Lietuva kadaise buvo laikyta žemdirbių šalimi ir net praėjus tiek metų, vis tiek žmonės nori nors truputį padirbėti su žeme, būti arčiau gamtos ir nebūti vadinami baltarankiais, nors ir neturi daugybės hektarų, užsodintų bulvėmis ar burokais ar kokiais rapsais. Dabar poreikius patenkina ir šiltnamiai.

Ateina vasara, o kartu ir šiltnamiai į jūsų kiemą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *