tvorosKiekvienas kas įsigyja namą arba sodybą visų pirma susimąsto apie savo namų saugumą, todėl visiškai normalu, kad iš karto yra pradedama statyti tvorą. Tvora ne tik padės apsaugoti jūsų namus, tačiau jūsų namams suteiks daugiau jaukumo ir galbūt net papuoš jūsų namų teritoriją. Tvoros pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų poreikių ir noro. Juk tik jūs galite žinoti ar jums reikia, kad tvora atliktu dekoratyvinę funkciją ar ji turi būti funkcionali ir atlikti apsaugines funkcijas.

Mes jums siūlome šias tvoras:

  1. Laikinos tvoros;
  2. Strypelių tvoros;
  3. Segmentinės tvoros;
  4. Tinklinės tvoros.

Tinklinės tvoros yra populiarios, kadangi jos yra praktiškos ir kainuoja pakankamai pigiai. Ir gali atitikti beveik visus šiuolaikinius reikalavimus, kurie yra keliami tvorai. Šios tvoros privalumai, tai tvoros montavimas yra atliekamas paprastai, jos jums tarnaus mažiausiai 50 metų. Leis laisvai cirkuliuoti orui jūsų teritorijoje, augalai galės be jokių kliūčių gauti saulės spindulius. O pats didžiausias šios tvoros privalumas yra jos kaina.

Segmentinės tvoros yra sudarytos iš segmentų, todėl ši tvora taip ir yra vadinama. Dažniausiai tvoros segmentai yra gaminami iš metalo. Tvoros montavimas taip pat yra vykdomas paprastai, tačiau jei jūs norite, kad viskas atrodytu tikrai estetiškai yra būtina kreiptis į profesionalus ir tada segmentinė tvora atrodys nepriekaištingai. Taip pat didelis privalumas yra tai, kad jei tvora bus pažeista, tokiu atveju tvoros taisymas jums kainuos kur kas pigiau ir viskas vyks daug paprasčiau, nei remontuot kitos rūšies tvorą. Kadangi jums tik reikės pakeisti sugadintus tvoros segmentus.

Strypelių tvoros gali būti puikus pasirinkimas, kadangi jos yra universalios ir kokybiškos, jos atliks apsauginę jūsų teritorijos funkciją. Ir svarbiausia, kad šios tvoros gali puikiai tikti prie jūsų sklypo stiliaus. Kalbant apie laikinas tvoras jos yra puikiai tinkamos jei jūs norite aptverti statybų aikšteles ar kitas teritorijas, kuriose yra vykdomi laikini darbai. Tokia tvora padės apsaugoti jūsų teritoriją nuo pašalinių. Tvoros montavimas yra atliekamas paprastai ir išmontuoti jums ją bus labai lengva. Jums yra reikalinga tvora? Norite gyventi saugiau? Mes jums siūlome patį įvairiausią tvorų asortimentą kur jūs rasite sau skirtą tvorą.

 

Apsaugą garantuojančios tvoros
Žyma:    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *