plastikiniai langaiPlastikiniai langai Vilniuje yra patys populiariausi šiuo metu. Tokį populiarumą lėmė jų privalumai ir sąlyginai nedidelė kaina. Plastikiniai langai yra gaminami iš polivinilchlorido ir geriausias pasirinkimas būtų dvigubo stiklo langai. Dvigubi stiklai ir patvarus plastikas užtikrina išskirtinę kokybę. Šie langai yra ypatingi tuo, kad dvigubi stiklai tarp savęs sudaro nedidelį tarpą. Tas tarpas yra pripildytas oru arba tokiomis dujomis, kaip arganas. Lietuvoje keičiami seni langai dažniausia yra būtent į šiuos – dvigubo stiklo plastikinius.

Plastikiniai langai Vilniuje kiekvieniems namams ir jų šeimininkams suteikia daug naudos. Visų pirma, šie langai yra pigesni, nei daugelis kitos rūšies langų. Beje, jie taip pat nereikalauja daug priežiūros. Pavyzdžiui, mediniai langai nors ir yra labai gražūs ir suteikia namams autentiškumo, tačiau ką jau kalbėti apie sudėtingą jų priežiūrą, kai reikia reguliariai juos perdažinėti. Plastikiniams langams tokios priežiūros visiškai nereikia, jie nesisluoksniuoja, beveik nesipurvina ir nesilupa. Šiuos langus reikia tik retkarčiais nuvalyti su drėgna šluoste, tiksliau jų rėmą.

Dėl savo dvigubų stiklų, plastikiniai langai padeda labai efektyviai sumažinti energijos išlaidas. Šie langai yra geresni izoliatoriai, nei viengubo stiklo langai. Oras, esantis tarp dviejų stiklų, padeda sulaikyti namų šilumą viduje ir neišleidžia jos į lauką. Namai išlieka šilti, nepaisant itin mažų energijos sąskaitų. Be to šie stiklai dar ir sumažina triukšmo lygį.

Plastikiniai langai yra labai patvarūs. Jie, skirtingai nuo kitų medžiagų, nesideformuoja, nesilenkia. Rėmas yra labai tvirtas, todėl įsilaužėliams tikrai nėra lengva patekti į namus per tokius langus. Dvigubi stiklai tik dar labiau padidina šią apsaugą nuo vagių.

Be visų minėtųjų privalumų, reikėtų žinoti ir kai kuriuos šių langų trūkumus. Vienas iš jų, jei tokie langai sugenda, juos yra sunku remontuoti, kadangi jie yra sunkiai išardomi. Kai kurie žmonės taip pat abejoja ir dėl šių langų gamybos poveikio aplinkai. Tačiau, nereikėtų per daug diskutuoti tokiomis temomis. O dėl sudėtingesnio remonto taip pat nėra reikalo per daug jaudintis, nes jie sugenda labai retai.

Apie dvigubo stiklo plastikinius langus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *