bikeguy

1. Greitas ir lankstus

Ši technologija suteikia jums papildomų pojūčių, reikalingų nuvažiuoti kilometrų atstumą sunaudojant mažai pastangų. Taip pat vis tiek galite pasinaudoti daugiafunkcine dviračių juosta ir keliais, kurie nėra eismo ir puikūs, jei gyvenate mieste, kad sumažintumėte savo kasdienės kelionės į darbą ir atgal laiką. Jie tampa vis populiaresni miestuose, nes vyriausybės ir tarybos ragina žmones atsisakyti savo automobilio.

Dviračiai buvo kuriami per daugelį metų ir dabar atrodo beveik kaip įprastas dviračio rėmas, tik subtilus „dūzgesys“ juos atiduoda. Pasinaudokite lanksčia e-dviračio forma ir ilgaamžiškumu, kad niekas nebūtų išmintingesnis!

2. Asistavimas dviračiu

El. dviračiai turi tai, ką jie vadina baterijomis varoma „pedalo pagalba“. Techniškai tai yra dviračiu integruota mašina, suteikianti impulsą jūsų pedalams. Tai gali sumažinti stresą ir poveikį jūsų keliams ir šlaunims. Atsisveikink su prakaituotomis kelionėmis.

Yra elektrinių dviračių, turinčių specifinę pakėlimo technologiją, kuri gali padėti jums užkariauti kalvas ir nuolydžius, todėl jums nereikės jaudintis dėl sudėtingo reljefo. Su elektriniu dviračiu nepriekaištingai ir daug ilgiau gali važiuoti bet kokio amžiaus ir sveikatos žmonės. Ilgesnis važiavimas reiškia daugiau vaizdų ir daugiau galimybių pietų sustojimams!

3. Pagerinkite sportinę būklę

Remiantis Šveicarijos Bazelio universiteto mokslininkų tyrimu, važiuoti el. Dviračiu yra lygiai taip pat gerai, kaip ir įprastais dviračiais. Nors važiuojama dviračiu su elektriniais pedalais, vis dėlto tai vis tiek yra mankšta ir todėl naudinga sveikatai tiek protiškai, tiek fiziškai. Jei labiau domitės sportu, yra pritaikomų mankštai, prieš įsigydami pabandykite juos pažvelgti ir palyginti.

4. Sumažinkite išlaidas

Jei el. Dviratį naudosite ne motorinę transporto priemonę, tai ilgainiui sutaupysite pinigų. Daugumoje šalių benzinas ir dyzelinas yra brangūs, o kartais kainų padidėjimas gali turėti įtakos jūsų biudžetui. Naudodamiesi el. Dviračiais, galite nusipirkti nebrangių akumuliatorių, kurie gali būti 18–50 km. po pilno įkrovimo, priklausomai nuo naudojamo pagalbos lygio.

5. Jie yra transporto ateitis

Visi tai matėme mokslinės fantastikos filmuose. Aptakios ir seksualios transporto priemonės, kurios nė viena neatrodo senos, didelių gabaritų ar iš galo išlenda dūmų srovės, nebeturistinis transportas nebevykdomas. Elektrinis dviratis yra pakeliui į viršų su savo sumaniais kolegomis. Atsižvelgiant į tai, kad šis išradimas bėgant laikui nuolat tobulės, tai, ką mes turime dabar, gali būti šio perspektyvaus transporto prototipas.

 

Daugelis Pietryčių Azijos šalių ėmėsi vadovauti naudodamosi el. dviračiais kaip tvaria transporto rūšimi, o nuolat didėjant miesto oro taršai, laukia didelė dviračių ateitis.

6. Draugiškas gamtai

Klimato kaita ir visuotinis atšilimas yra rimtos problemos, ir mes visi turime atlikti savo vaidmenį. Mes galime susidurti su paskutiniu stendu gelbėti savo mirštančią žemę, ir visi galime prie to prisidėti. El. Dviračiai kilometre išmeta mažesnę taršą nei motociklai ir automobiliai. Galite padėti naudodami el. Dviratį, o ne benzininį ar dyzelinį automobilį. Jie naudoja vidutinę 100–150 vatų energiją, palyginti su maždaug 15 000 automobilių. Todėl tai gali padėti pagerinti oro kokybę.

7. Plati dizaino įvairovė

Taikant technologijas, viskas yra beveik įmanoma, o didėjant dviračių prekybai, įmonės gamina įvairius dizainus, kurie atitiktų jūsų poreikius. Jei šiuo metu nėra tobulo, galite būti tikri, kad greitai bus.

8. Lengva jį gauti (kai kuriose šalyse)

Kai kurių šalių įstatymuose elektriniai dviračiai vis dar laikomi dviračiais, taigi, jei jums nepatinka registracijos procesas, valstybinių numerių ar draudimo įsigijimas, įsigyti dviratį gali būti geras pasirinkimas. Galite užsukti į savo vietinę „elektriniaidviračiai.lt“ parduotuvę ar dviračių parduotuvę ir nusipirkti ją šiandien, taip pat galite jas nusipirkti kitų internetinių pardavėjų … lengva!

Elektrinių dviračių parduotuvė: https://www.elektriniaidviraciai.lt/

8 elektrinių dviračių naudojimo pranašumai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *